03-9505092

פינוי בינוי

פינוי בינוי

פינוי בינוי הינה עסקת מקרקעין מסוג קומבינציה בה בעלי הדירות מאפשרים לחברת בניה להרוס את הבניין החדש ולבנות במקומו בניין חדש ומודרני המתאים לתקני הבניה החדשים ביותר ובכלל זה תקני רעידות אדמה ומרחבים מוגנים להתקפות טילים (ממ"ד) בדירות החדשות.

קבוצת א.א רוטשטיין מתחייבת לקדם פרויקטים של התחדשות עירונית באופן מהיר ויעיל. הקבוצה מספקת לדיירים ניהול מלא של התהליך, בשקיפות מלאה, בשירות אישי, חם ואנושי, גב כלכלי ואיתנות פיננסית. בנוסף, ייחודיותה הנוספת של קבוצת א.א רוטשטיין, שלה יכולת ביצוע עצמית והיא בעלת סיווג קבלני. עובדה המאפשרת יעילות גבוהה במיוחד של תהליך הבניה, פיקוח הדוק על איכות הבניה והדירות המושלמות הנמסרות.

דירות, בניינים ושכונות אינם נדל"ן. הם בתים של משפחות, הם מרקם חיים שלם, הם ההיסטוריה, הם החום של המשפחה, אהבה, ילדים והתבגרות. רק מלהביט בפניהם, מלאי השמחה של הדיירים הנכנסים לדירתם החדשה, לאחר תהליך המלווה לא פעם בשאלות רבות וחששות, די בלהביט בפניהם על מנת לדעת שזה לא נדל"ן. זה בית. קבוצת א.א רוטשטיין, מבינה לעומק את עומקן ומשמעותן לא רק של הפעולות, אלא בהחלט גם של התחושות ותמשיך לחבק, לכבד ולחדש.

לפרטים ויצירת קשר

  מה מקבלים מאיתנו?

  קבוצת א.א רוטשטיין תישא ב-100% עלויות היועצים השונים מטעם בעלי הדירות, כגון: עו"ד דיירים, מפקח דיירים ועוד, ללא כל הוצאה מצד בעלי הנכסים.

  • הדירה החדשה- דירת תמורה חדשה בשטח הדירה הקיימת בתוספת 12 מ"ר ובנוסף מרפסת שמש בשטח 12 מ"ר (בכפוף להסכם).
  • חניה ומחסנים- לכל דירת בעלים יוצמד מקום חניה (המיקום לחניה ודרכי הגישה יקבעו לאחר מינוי יועץ תנועה ותיאום מול מחלקת הנדסה). בנוסף, כל בעל דירה יקבל מחסן (בכפוף לאישורי הרשות ואילוצי התכנון).
  • מיקום- הדיירים יקבלו את הדירות החדשות בקפיצה של קומה מעל המצב הקיים תוך שמירה על אותם כיווני אוויר ככל הניתן.
  • הובלות- החברה תממן הובלה הלוך/חזור, מהדירה הקיימת לשכורה, וממנה לחדשה.
  • עיצוב פנים- פגישה בת 3 שעות עם מעצבת הפנים מטעם החברה להתאמת הדירה.
  • שיווק מוקדם- כמו כן, הדיירים יקבלו הודעה 30 ימים לפני תחילת השיווק לקהל הרחב ויערך שיווק מוקדם לדיירים.
  • ערבויות- כל בעל דירה יהיה זכאי לערבויות כאמור:
  1. ערבות בנקאית לשכירות למשך תקופת הפינוי.
  2. ערבות בנקאית אוטונומית להבטחת תשלומי המיסים החלים על בעלי הדירות ע"פ חוק.
  3. ערבות בנקאית אוטונומית להבטחת רישום הבית המשותף.
  4. ערבות בנקאית לפי חוק המכר בשווי הדירה החדשה לפי הערכת שמאי הבנק המלווה.
  • מפרטים טכניים- מפרטי הדירות עשירים ולא יפחתו מהמפרט הטכני של דירות היזם.

  לפרטים ויצירת קשר

   שרותים נוספים

   רכישת קרקעות / הסכמי קומבינציה

   קבוצת א.א רוטשטיין, מחברות הייזום והביצוע המובילות באיזור, בנתה בשנים האחרונות עשרות יחידות דיור, בתחום הבנייה הרוויה, החרה הינה חברה בעלות פרטית המתמחה בבניית פרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית לכל סוגיה, באיכות גבוהה, עיצוב מוקפד, תכנון מתקדם, עמידה בלוחות זמנים ומעל לכל השאיפה להקנות ללקוח תחושת ביטחון מירבי המושגת בין היתר באמצעות תודעת שירות מופתחת, ליווי צמוד של הרוכשים והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

   קרא עוד

   תמ"א 38

   תמ"א 38, היא תכנית מתאר ארצית שמטרתה חיזוק מבנים קיימים ישנים בפני רעידות אדמה. תמ"א 38 היא אוסף של תקנות שתפקידן העיקרי הוא טיפול בסיכונים הנובעים מרעידות אדמה.

   קרא עוד

   התחדשות עירונית

   קרא עוד