03-9505092

שירותי החברה

הקמה, ביצוע וייזום

אנו חברת בנייה.
בונים תקשורת בין אנשים, בונים פתרונות,
בונים יחסים, בונים רעיונות חדשים,
אנו בונים התחלות חדשות.
אנו עושים זאת תוך הבטחה לכם ולעצמנו לבנות באיכות הטובה והמקצועית ביותר,
מבלי שאנו שוכחים לרגע להפוך את החוויה למהנה ביותר.
חברת א.א רוטשטיין, מחברות הייזום והביצוע המובילות בישראל,

 

בנייה רוויה

קרא עוד

התחדשות עירונית

קרא עוד

רכישת קרקעות / הסכמי קומבינציה

קבוצת א.א רוטשטיין, מחברות הייזום והביצוע המובילות באיזור, בנתה בשנים האחרונות עשרות יחידות דיור, בתחום הבנייה הרוויה, החרה הינה חברה בעלות פרטית המתמחה בבניית פרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית לכל סוגיה, באיכות גבוהה, עיצוב מוקפד, תכנון מתקדם, עמידה בלוחות זמנים ומעל לכל השאיפה להקנות ללקוח תחושת ביטחון מירבי המושגת בין היתר באמצעות תודעת שירות מופתחת, ליווי צמוד של הרוכשים והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

קרא עוד

מכירת דירות חדשות

אנו בונים התחלות חדשות. אנו עושים זאת תוך הבטחה לכם ולעצמנו לבנות באיכות הטובה והמקצועית ביותר, מבלי שאנו שוכחים לרגע להפוך את החוויה למהנה ביותר. קבוצת א.א. רוטשטיין, פועלת בתחום הנדל"ן והבנייה מזה 2 עשורים, וכוללת בתוכה את חטיבות הביצוע, היזמות וההתחדשות העירונית. לקבוצה סיווג קבלני ג'5- (בלתי מוגבל), כאשר כלל הפרויקטים נבנים בביצוע עצמי באמצעות הזרוע הביצועית של הקבוצה.

קרא עוד

פינוי בינוי

פינוי בינוי הוא סטטוס של שטח עירוני שהוחלט להרוס את בתי המגורים הישנים שבו, ולבנות תחתיהם בנייני מגורים פינוי בינוי מתחם ישראל, רשאי להכריז על שטח כעל מתחם התחדשות עירונית באמצעות צו הכרזה, שתוקפו עד שש שנים.

קרא עוד

תמ"א 38

תמ"א 38, היא תכנית מתאר ארצית שמטרתה חיזוק מבנים קיימים ישנים בפני רעידות אדמה. תמ"א 38 היא אוסף של תקנות שתפקידן העיקרי הוא טיפול בסיכונים הנובעים מרעידות אדמה.

קרא עוד